شقق 70 متر للبيع في مصر, صفحة 19

7,713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى متشطب ابراج زيد اعلى فيو زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي فرصة استثمارية حاليا ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطول فتره سداد شقه للبيع فى مرحله جديده ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    Studio apartment sea view Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متسطب بالكامل بالتكييفات في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - بالمطبخ - الترا سوبر لوكس

    Three in one Investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بمدينتي استديو بجانب الخدمات والمسجد.

    Places Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • نوماد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٨٬١٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة + حديقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في أبراج زيد بالشيخ زايد 56م

    Premium Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في هايد بارك بمقدم 5% علي 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 640الف واستلم شقتك متشطبة بجوار هايد بارك قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات في كمبوند الجار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه باقل سعر بالعاصمة الادارية باقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كموند روضه زايد

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام قريب متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬٣٣٣ جنيه

    ستديو 61م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو في سراي بفيو مفتوح

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

مصر: سوق عقارية مميزة

مصر، بكل تاريخها وتراثها الغني، تمثل واحدة من أكثر الأسواق العقارية تميزًا وجاذبية في المنطقة. مع مجموعة واسعة من الخيارات المتاحة، سواء في العمران الجديد أو في أحياء تاريخية، يمكن للمشترين والمستأجرين العثور على ما يناسب أذواقهم ومتطلباتهم بسهولة.

مميزات البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر

البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر يعتبر من أحد الاختيارات المثلى للكثير من الأشخاص، سواء كانوا عائلات صغيرة أو أفراد يبحثون عن مساحة مريحة تناسب احتياجاتهم. هذا النوع من الشقق يعتبر مناسبًا للكثير من السكان، خصوصًا الذين يبحثون عن بداية جديدة. وأفضل ما في ذلك أن الشقق البالغة مساحتها ٧٠ متر تأتي بأسعار معقولة تناسب الكثير من الأفراد والعائلات. 

عند البحث عن شقة للبيع في مصر، ستلاحظ أن هذا الحجم من الشقق ليس فقط متوفر بكثرة ولكنه أيضًا يتواجد في العديد من المواقع المرغوبة. سواء كنت تبحث عن شقة بالقرب من وسائل النقل العام أو قريبة من مناطق التسوق أو الأماكن الترفيهية، فإن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر ستوفر لك تلك الخيارات. 

شقق ٧٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيبات متنوعة

إن البحث عن شقة مثالية للبيع في مصر قد يكون مهمة صعبة، خصوصًا إذا كنت تبحث عن شقة صغيرة ومريحة تتميز بمستوى مرتفع من التشطيبات. ومع ذلك، فإن أحد الخيارات الأكثر شعبية بين الراغبين في الاستثمار العقاري هي شقق ٧٠ متر. هذه الشقق لا توفر فقط مساحة معيشة مريحة ولكنها تأتي أيضًا بمستويات متنوعة من التشطيبات تتناسب مع ذوق وميزانية مختلفة من العملاء.