شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 213

17,044 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل - مقدم 15%

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬١٢٠ جنيه

    استلام فوري شقة على البحر وقسط لحد 30 شهر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٧٩٢ جنيه

    شقه فيو بحر و حمام سباحه| الممشي السياحي, الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٦٬٩٤٥ جنيه

    Pool View 1Bedroom Apartment in Compound on Mamsha

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٣٩٬٤٧٠ جنيه

    شقة 100م استلام فوري بمقدم 30% بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٩٤٬٧١٥ جنيه

    منتجع مارك – الغردقة موقع مميز في الكوثر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | منتجع مارك

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٩١٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | منتجع مارك

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله علي البحر متشطبه في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في سراي للبيع، دفعة أولى 200 ألف

    Egypt Best Properties logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو علوي للبيع بدون مقدم في تاج سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحيرة للبيع فى ايفوار بأقساط على 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ستوديو متشطب بالتكييفات والمطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف ف بادية بمقدم 85 الف وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬١٢٠ جنيه

    استلام فوري شقة على البحر وقسط لحد 30 شهر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية للبيع ماريوت هليوبليس ايجار بالدولار

    Property Hills  One logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بمقدم 1%و قسط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة متشطبة بالتكيف بادارة فندق Concorde مقدم 5%

    The Map Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع السادس وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٨٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 56م للبيع في مدينتي اقساط علي 10 سنوات B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٥م للبيع في النخيل | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر صافي طريق النصر الرئيسي رابعه العدويه

    طريق النصر, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيب وأسعار متنوعة