شقق 100 متر للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي

30 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة متشطبة بالكامل في نيو جيزة

    Beltone logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية فاخرة للبيع في جاسبر وود، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في كمبوند نيو جيزة مرحلة جاسبر

    Premium Real estate logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    24% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 75م فيو مفتوح ومميز

    Promax Property Investors logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو موقع مميز سوبر لوكس كينجس رينج نيو جيزه

    I-Move logo image

استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات ليك فيو

    Roots Development logo image

1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • بريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٨٣٬٧٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بريكس

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقة متشطبة علي اللاند سكيب للبيع

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م بحديقة بموقع مميز بالقرب من نيو جيزة

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٩١ متر مربع

    ٢١٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م فيو لاجون ولوكيشن مميز بمقدم 1.6 مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م بالفرش الكامل بكمبوند جولز

    Abrag Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 31 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٦٩٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,٣١ ويست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 2 غرفه بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري و متشطبه بالكامل في نيو جيزه

    The Way logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 275م ف قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند الربوة

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمساحة 100 م² – كينجز رينج

    SG Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

2