شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة, صفحة 169

4,540 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة فوي في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه استلام فورى جانبي فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باقل مقدم ريسيل استلام فوري متشطب فيليت

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه55م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه55م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالجراج استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن تشطيب سوبرلوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينه نصربجوارحي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87متر فيو خارجي استلام شهرين في قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى المقطم برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب استلام فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الرحاب مساحه ٩٠ متر

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م استلام فورى فى دجله ندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع