شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة, صفحة 166

4,540 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م في كمبوند دجله لاندمارك البرج الدائري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه55م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 90م ب50,000 واقساط ع 12سنة امام هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين حمام مطبخ ريسيبشن تشطيب سوبرلوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المقطم

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٥٩٣ جنيه

    شقه 89 متر مميزه فى المقطم على الكورنيش الجديد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 79 مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو مفتوح شارع رئيسي فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فورى فيو خارجى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65 مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع في مدينه نصربجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 89 متر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٥٩٣ جنيه

    شقه للبيع في المقطم بأميز لوكيشن

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 55 مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 72متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه في لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالجراج استلام فورى فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع