شقق 80 متر للبيع في القاهرة, صفحة 98

3,185 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (76م), فيو مميز اقل من سعر الماركت

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 171م بحري بسعر لقطة في الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقساط ع 15 سنه باميز لوكيشن في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب إداري مميز في واحدة من أقوى المناطق الا

    sms for RealEstate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز - Bloomfields

    Better Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع إستلام فوري متشطبه في بيتا مستقبل سيتي

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع ممتـاز شقة غرفة 70م بنظام 14 سنة بالتكييـفات

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٧٬٤٩٠ جنيه

    شقة 80م بحري فيو مفتوح للبيع في مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بجاردن 49م فوري أمام الرحاب قسط على 10سنين

    Step One Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقو للبيع بدون مقدم + اقساط حتي 12سنه من بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وجود، مجمعات التجمع الخامس,موقع متميز

    ERMA Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550,000 استلم الآن شقة(76م)بفيو( لاجون+جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين شقة فاخرة من حسن علام متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 140الف امتلك ستوديو للبيع بأقساط - جولف تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امضي العقد و استلم شقتك فوري كاملة التشطيب TajCity

    New Home for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك كاملة التشطيب وجاهزة للسكن بالشروق JBD

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بجوار سوديك ايست بمقدم 210 الف

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل جاهزه للسكن بالتقسيط فيليت

    Merak Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في سراي ع طرق السويس بمقدم468K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 م للبيع فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع