شقق 80 متر للبيع في القاهرة, صفحة 100

3,185 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 65 متر استلام فوري لقطه في كمبوند دجلة لاند

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في مدينه نصر في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بالجار متشطبة بالتكييفات بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 55 متر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في لوكيشن مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 209 الف امتلك ستوديو فى كمبوند سراى المستقبل

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78م للبيع في مدينتي B12– فيو مفتوح على الخدمات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م تشطيب كامل بمقدم 5% و اطول فترة سداد كليو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤١٬٥٦٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه امام البرج الايقوني,العاصمه

    ERMA Real Estate logo image

    منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٧٦٬٦٩٠ جنيه

    استوديو مميز جدااا - افضل فرص الاستثمار السكني

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م استلام فورى فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب ف هليوبليس الجديدة بمقدم210الف

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في مدينه نصر في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اقل من سعر السوق - اول قسط اخر 2026

    Aspire Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ريسيل في مدينه نصر في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة نافورة وجاردن كمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م فى المستقبل سيتي قسط 9 سنين - شركة القمزي

    The Map Investments logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 10د للمطار بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع