شقق 80 متر للبيع في القاهرة, صفحة 94

3,185 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فترة سداد بالعاصمة الادارية الجديدة

    Catchers investment logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 62 متر للبيع فى المقطم على الكورنيش الجديد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسعر لقطة للبيع في تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينتي65م اقل اجمالي اطول فترت سد

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلى ROI تشطيب فندقي امام سيتي سنتر الماظا 76متر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة فندقيه تابعة لكونكورد السلام

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسوديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر في دجله لاندمارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمدينتي 79م للبيع بجوار بيت الجمله

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٤٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع (res)في هايد بارك، مدينة القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن برايم لوكيشن بيجونيا بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بجاردن البيع في بالم هيلز نيو كايرو

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع ب ارخص سعر في السوق

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جرينز

    Bond & Key logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع متشطبة بالكامل سوبر لوكس في الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر في دجله لاندمارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في مدينه نصر في دجله لاندمارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩١٣٬٣٩٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في نور | ستوديو سمارت هوم 67متر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في بالم هيلز العاصمة الادارية

    Catchers investment logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل غرفة واحدة بالتقسيط علي 7 سنين

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع