شقق 40 متر للبيع في القاهرة, صفحة 3

72 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بسعر لقطه قسط12سنه بالعاصمه الادرايه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٥٢٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار والسكن في قلب Upmount – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بقسط شهري 9,000 جنية فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر لقطه في بيجونيا بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأقل سعر بالتجمع في ستوديو بجاردن بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر فى نيست بالتجمع وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر مميز للاستثمار وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر وبمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الجولدن سكوير امام النادي الاهلي مباشرة

    لا كولينا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف استديو برايم لوكيشن بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريك فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتجمع الخامس بمقدم تعاقد200ألف فقط وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بسعر لقطه بالعاصمه وبمقدم 240الف

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب بالكامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع في سراي بمقدم 188الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بيع بخصم مميز تشطيب كامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54% امتلك ستوديو بجاردن فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • في كوليكتيف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

نظرة عامة على سوق العقارات في القاهرة

تستقطب القاهرة، وهي العاصمة المصرية، المستثمرين على مر العصور، حيث تتمتع بموقع جغرافي متميز وتاريخ ثقافي غني. تعتبر القاهرة مركزًا للعقارات المصرية، حيث تتوفر فيها العديد من الفرص العقارية المتنوعة، من الابتدائية وحتى الراقية. سوق العقارات في القاهرة متطور بشكل كبير، حيث يتم تطوير العديد من المشروعات العقارية الكبيرة لتلبية الطلب المتزايد على العقارات في المدينة.

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في القاهرة بمصر الجديدة

ما هي الأحياء التي يمكن العثور فيها على شقة 40 متر للبيع بالقاهرة؟

يعتبر البحث عن شقة صغيرة، كالتي تصل مساحتها إلى 40 مترًا مربعًا في القاهرة، تحديًا بعض الشيء، نظرًا للطلب الكبير على العقارات الصغيرة في المدينة. ولكن، يمكن العثور على هذه الشقق في بعض الأحياء مثل حي الوايلي وعين شمس والمرج. هذه المناطق تجذب الكثير من المستثمرين والمشترين، وذلك بفضل خيارات العقارات المتعددة والأسعار المعقولة التي توفرها.

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في القاهرة مدينة بدر

السعر الملائم أحد مزايا البحث عن شقة 40 متر للبيع بالقاهرة

عند البحث عن عقار للبيع في القاهرة، يمكن أن تكون شقة 40 مترًا خيارًا مثاليًا لك. السبب؟ السعر المناسب! يتم تحديد السعر عادة بناءً على معايير مثل الموقع، الحجم، والمرافق المتاحة. بالنظر إلى الحجم المدروس لشقة 40 مترًا، يمكن القول أن السعر سيكون مغريا بالنسبة لك. وبغض النظر عما إذا كنت تبحث عن مكان للإقامة الدائمة أو استثمارًا عقاريًا، فإن هذه الشقق توفر فرصة مغرية لإحراز تقدم على طريقك العقاري.