شقق 40 متر للبيع في القاهرة, صفحة 2

72 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بجوار New Giza بـ هليوبوليس بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 30م استوديو جاهزة للبيع

    AK Circle logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م لمحبي الاستثمار بالتجمع+تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ٣٩ مترًا (تشطيب كامل مع مكيفات)

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 32م استلام فوري بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة متشطبة بأقل سعر متر بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن بأقل سعر بالتجمع بمقدم 3% فقط

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بالجولدن سكوير بالتجمع وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري متشطب بالكامل مع MNHD وبأقساط15سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بسعر لقطه في هليوبوليس قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهزة للمعاينة بالتجمع الخامس +مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬١١٦٬٧٣٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى طلالة بالتقسيط حتى 15 سنة

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بقسط شهري 9 الف شهريا فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار نيو جيزة بهليوبوليس وبمقدم4%فقط

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

نظرة عامة على سوق العقارات في القاهرة

تستقطب القاهرة، وهي العاصمة المصرية، المستثمرين على مر العصور، حيث تتمتع بموقع جغرافي متميز وتاريخ ثقافي غني. تعتبر القاهرة مركزًا للعقارات المصرية، حيث تتوفر فيها العديد من الفرص العقارية المتنوعة، من الابتدائية وحتى الراقية. سوق العقارات في القاهرة متطور بشكل كبير، حيث يتم تطوير العديد من المشروعات العقارية الكبيرة لتلبية الطلب المتزايد على العقارات في المدينة.

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في القاهرة بمصر الجديدة

ما هي الأحياء التي يمكن العثور فيها على شقة 40 متر للبيع بالقاهرة؟

يعتبر البحث عن شقة صغيرة، كالتي تصل مساحتها إلى 40 مترًا مربعًا في القاهرة، تحديًا بعض الشيء، نظرًا للطلب الكبير على العقارات الصغيرة في المدينة. ولكن، يمكن العثور على هذه الشقق في بعض الأحياء مثل حي الوايلي وعين شمس والمرج. هذه المناطق تجذب الكثير من المستثمرين والمشترين، وذلك بفضل خيارات العقارات المتعددة والأسعار المعقولة التي توفرها.

ابحث عن شقق 40 متر للبيع في القاهرة مدينة بدر

السعر الملائم أحد مزايا البحث عن شقة 40 متر للبيع بالقاهرة

عند البحث عن عقار للبيع في القاهرة، يمكن أن تكون شقة 40 مترًا خيارًا مثاليًا لك. السبب؟ السعر المناسب! يتم تحديد السعر عادة بناءً على معايير مثل الموقع، الحجم، والمرافق المتاحة. بالنظر إلى الحجم المدروس لشقة 40 مترًا، يمكن القول أن السعر سيكون مغريا بالنسبة لك. وبغض النظر عما إذا كنت تبحث عن مكان للإقامة الدائمة أو استثمارًا عقاريًا، فإن هذه الشقق توفر فرصة مغرية لإحراز تقدم على طريقك العقاري.