شقق 130 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 8

255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٧٦٤٬٦٧٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل للبيع في باديا - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨١٬٦٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا ديستريكت 2

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥١٢٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف خاص في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    شقه متشطبه مقدم 580 الف واقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرالسوق شقة سوبرلوكس ف بادديه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - موقع مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٥٣٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة بغرفة نوم واحدة في موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديا بالم هيلز 125متر للبيع استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٦١٢ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم و اقساط في باديا بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس - موقع مميز - استلام 2026

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٨٬٧٢١ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨١٬٦٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا ديستريكت 2

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125متر في باديا بالم هيلز لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٦٬٩٣٨ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في باديا - ديستريكت 2

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥١٢٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف خاص في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا اقل من سعر السوق

    Hefnawy Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز بالتقسيط حتي 10سنين

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي ب جاردن متشطبة جاهزة للاستلام Badya

    Property Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين بحديقة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم 3% واقساط ل 12 سنه ف باديه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف ف بادية بمقدم 85 الف وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٢٬٤١٤ جنيه

    اقل شقة غرفتين متشطبة استلام فورى بأميزموقع بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع