شقق 130 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 11

255 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري من ياسين منصور بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي بجاردن في باديا ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    Under Market Price Prime Location Badya

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك نصف تشطيب في كمبوند بادية – Palm Hills!

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب 127م باديا بالم هيلز - 6 اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع