شقق 130 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 10

255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة استلام فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة استلام فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باديه بالم هيلز مقدم 120الف قسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو معروض 85م استلام فوري توتال 2.6مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150 الف شقة متشطبة من بالم هيلز تقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف بادية متشطبة بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٢٨٬٦٤٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم غي Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٥١٩ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع مميز في باديا بالم هيلز

    Crafters Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كورنر فيو متشطبة 125م بسعر مميز بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن 100م غرفتين للبيع بأقل مقدم بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينه بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 111 متر و اقساط علي 12 سنه لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع بادية بالم هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٣٬٦٧٤ جنيه

    أٌقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 2.7 فقط والباقي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من بالم هيلز الشيخ زايد تقسيط 12 سنين

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل مقدم2.7 والباقي اقساط فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز شقة 130م بموقع مميز فيومميز(لفترةمحدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في باديا بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مميزه للبيع في بادية استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه 127م ف باديه بحري كورنر فيو جاردن متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في باديا بأقل سعر 4 مليون فقط

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية – بالم هيلز

    Osoul Residence logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم هيلز - كمبوند باديه

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع