شقق 130 متر للبيع في أشجار سيتي, صفحة 3

80 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م في أشجار سيتي – موقع مميز – جاهزة للاستلا

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر فى الماركت 3 غرف برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز فى اشجار سيتي بأقل مقدم وقسط علي12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 325ألف قسط براحتك لحد 10س بدون فوائد

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر شقه بجاردن اقساط 5سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن في طبيعة بمقدم مميز وتقسيط طويل

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م 3 غرف باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام سنة قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في Ashgar City بموقع مميز

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م بجاردن برايم لوكيش استلام فوري باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند أشجار سيتي

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو مميز بالتقسيط

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اشجارسيتي واقساط علي8سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | نصف تشطيب | أشجار سيتي | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | نصف تشطيب | أشجار سيتي | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع اشجار سيتي استلام فوري علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند Ashgar City بمدينة 6 أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بدون اوفر في كومباوند أشجار سيتي

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م استلام فوري اشجار سيتى مقدم20% تقسيط 8سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م اشجار سيتى مقدم5% تقسيط 8سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة105م اشجار سيتى استلام6شهور مقدم20% تقسيط 8سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة112م اشجار سيتى استلام6شهور مقدم6% تقسيط 10سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٨٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في حدائق اكتوبر كمبوند اشجار سيتي

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع