شقق 130 متر للبيع في أشجار سيتي, صفحة 2

80 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م فيو مفتوح بحري مقدم 10% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في أشجار سيتي-حدائق أكتوبر

    متصدر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م غرفتين أشجار سيتي استلام فوري مقدم 485 ألف

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر استلام فوري في أشجار سيتي | مقدم 20

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 5% واقساط على 12 سنه لوكيشين مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م 3 غرف تقسيط 10 سنين موقع مميز سعر قوي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م برايم لوكيشن استلام فوري باقل سعرف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 100م اقل مقدم و اقساط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في أشجار سيتي – حدائق أكتوبر

    Hodoud for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٦٠٠ جنيه

    شقه 82م غرفتين باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 100 متر استلام فورى للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب319K وقسط على 12 سنه في 117م بقسط 100K

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن مميزة فى اشجار سيتي قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م 3 غرف باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة بفيو مميز بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم5% تقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه تشطيب باعلى مستوي بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit in ashgar city october rtm install8y

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع