شقق 130 متر للبيع في حى الاندلس بمدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

132 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Regen’s Park بمساحة كبيرة

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Regen’s Park بمساحة كبيرة

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بأميز لوكيشن بجوار AUC بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر الأندلس 130م أرضي جاهزة للسكن

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ريجينتس بارك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115م دور رابع

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115م دور ثاني

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر التجمع الثالث 115م أرضي مميزة

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع سكن مصر الاندلس فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه بجوار هايد بارك قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر الأندلس أرضي أمامي مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع و اقل سعر للبيع في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م نص تشطيب دقيقتين من شارع التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك وحدتك في التجمع الخامس بالقرب من الجامعة

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالاندلس العائلي علي محمد نجيب

    Aqar Share logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين خطواط من التسعين بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس – بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس –بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م نص تشطيب فى الاندلس العائلى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م للبيع بسكن مصر ارض المعارض

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس جنة مصر الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يبعد 5 دقائق عن الجامعة الأمريكية متشطبة سوبر لوكس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يبعد 5 دقائق عن الجامعة الأمريكية متشطبة سوبر لوكس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع