شقق 130 متر للبيع في حى الاندلس بمدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

132 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نص مفروش بيع في ريجنتس بارك التجمع

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك تشطيب كامل مع التكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز وتقسيط

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بجوار الـAUC بالتجمع بتقسيط 10 سنوات

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 125 متر في الأندلس – التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120متر للبيع غرفتين – (الأندلس 2) استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر الأندلس غرب الجامعات

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ريجنتس بارك

    Treasure Real estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ريجينتس بارك \ التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3\4 تشطيب بمقدم 5% أقساط 8 سنوات التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المباشر في كمبوند ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمباوند التجمع الخامس قسط على 10سنوات

    Premium Homes logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهز للسكن في ريجنتس بارك التجمع

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سكن مصرالاندلس التجمع الخامس القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بمقدم10% بجوار الAUC بالتجمع+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في الأندلس بكمبوند تابع للرئاسة

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠م بفيلا تشطيب فندقى فاخر الأندلس عائلي

    اشتري بيتك logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس – التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ريجينتس بارك \ التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع حيوي في الأندلس عائلي

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف – الأندلس NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع