شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 35

1,056 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل برايم لوكيشن صف أول لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع من ساويرس بجوار دريم لاند

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكمبوند جاردن ليكس هايد بارك 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين نوم | فيو على سنترال بارك

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بمقدم1

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٢٢٬١٠٤ جنيه

    فرصتك للعيش في قلب أكتوبر بسعر أقل من الشركة

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٧٨٬٤١٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري متشطب برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 1 غرفة | جاردن + لاجون | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اويست بافضل سعر في ماركت و لوكيشين

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 116م مع حديقة 40م بسعر مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 5,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104متر في باديا بالم هيلز باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باديه بالم هيلز مقدم 120الف قسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف o west برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 1 غرفة | جاردن + لاجون | O West أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بمقدم 100 الف جنيه علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز وقسط على 9 سنوات فى او ويست

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 433 الف فى او ويست بالتقسيط على 9س

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى او ويست بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند او ويست بموقع مميز وخدمات متكاملة

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325م مباني استلام فوري للبيع بكمبوند اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو معروض 85م استلام فوري توتال 2.6مليون

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3.6مليون شقة110م بجادرن متشطبة بماونتن فيو

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع