شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 39

3,027 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بكبموند جنه اكتوبر تشطيب سوبر لوكس

    Emaar Prime X logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون و 300 الف فقط من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للعيش في ارقي كمبوند في الشيخ زايد

    Property Group logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جولز من إنيرتيا – جاهزة للسكن

    Beltone logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م باعلي نسبه تميز ف جنه اكتوبر م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك كاش خالصه اقساط ف جنه اكتوبر بحري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عرض الشهر | بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 103م غرفتين في حدائق أكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 84 م فى باديا بالم هيلز اكتوبر للبيع بأقل سعر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٠٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة غرفتين كورنر بتراس - إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل غرفتين بأقل من سعر الماركت - فيو النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه جاهزه لسكن باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي طريق الواحات مباشر تقسيط فترات طويله

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل أقساط 2030

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 84 متر في كمبوند أو ويست - دور خامس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح 70م 5% مقدم 10 سنين متساويه

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع