شقق 82 متر للبيع في الغردقة, صفحة 8

6,283 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٨٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 57م استوديو بإطلالة بحر | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 73م + حديقة خاصة | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استديو 38م بسعر مغري علي طريق المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 68م غرفة بإطلالة على البحر استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 54م بغرفة فندقية علي طريق المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

    1 - 5 غرفة

  • 19

    شقة

    ١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع في ممشي الغردقه السياحي بخصم 15%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بإطلاله على اللاجون و بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة من غرفتي نوم مع حديقة خاصة

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز غرفه نوم بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    Studio apartment sea view Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة + حديقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أنيق بفيو حمام سباحة في مجاويش بالغردقة

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر على الجاردن الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة مميزه 73م بسهل حشيش مقدم 15% بمنتجع فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص في مجاويش-68م

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع