شقق 82 متر للبيع في الغردقة, صفحة 5

6,281 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view ب LA CASA بالإنتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام سباحه- منطقة الانتر

    Hurghadians Property logo image

    رويال لاجونس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 57 متر مربع استلام فوري خصم20%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م علي حمام السباحة بسعر مميز بمشروع جديد

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٢٬٤٨٠ جنيه

    وفر 550 ألف كاش! | شقة 1 غرفة فيو بحر في الاحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة نوم في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    شقة ستوديو عالبحر | عائد إيجاري مضمون الغردقة

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 80 متر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سوبر لوكس في الداو هايتس

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٦٦٨ جنيه

    شقة غرفة 75 متر بإطلالة على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤١ جنيه

    استوديو 43 متر على الـ Pool الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كمبوند الكوثر الجديدة

    Second Home Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى سهل حشيش

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    الدفع الكاش – خصم 30% فيراندا – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    شقة 61م بشاطئ خاص استلام فوري بمقدم 40% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٤٩٥ جنيه

    غرفة وصالة Pool View بالممشى – فرصة قوية

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحر | تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bed for sale in Florenza with terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view 1 bed for sale in Aqua Palms

    متصدر

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Magawish Paradise

    متصدر

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مباشرة على المارينا، تسليم سنة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة