شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 95

3,821 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو منتجع المطار: استثمر في الراحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحده في منتجع عصري في الهضبه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    العيش في لاجونا، استثمار ذكي

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع قريب من مطار الغردقة و الممشي بخصم 15

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م للبيع بمنتجع أورورا في مجاويش

    Home In Realestate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at La Vanda Suites

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة جزئية على البحر | كالا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٥٣٬٠٨٣ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح – لاجونا, 1,753,083£

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    فيراندا – استوديوهات أنيقة في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    منتجع تريفانا – شقق فاخرة في مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم مطلة على الجبال – لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش فيو مسبح في فيراندا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في عرابيا بخصم 25%

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمار الأحلام – استوديو على شاطئ البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 58م استلام فوري بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩١٬٩٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 65 متر مربع في الهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في مجاويش الغردقه مساحتها 48 م

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ترشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    صفقة ذكية في قلب الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٨٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 60 متر فى LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع