شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 36

3,831 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٩٬٣٣٧ جنيه

    شقة 57م بخصم 20% واستلام اخر السنه بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at Florenza Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة صف أول على البحر في الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 32 متر مربع في الكوثر الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    ستوديو فاخر في سهل حشيش | استثمارك المضمون

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استثمر صح بالهضبة | ستوديو بتشطيب كامل وموقع حيوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥١٢٬٢٧٥ جنيه

    شقة 57م بموقع مميز بالاحياء وتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٤٬٢٨١ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 42 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤١٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬١٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    شقة بمشروع واجهة بحرية بالأحياء | استثمار عقاري

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٢١ جنيه

    استوديو أرضي بحمام سباحة، جاهز، شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو دور أرضي بإطلالة على المسبح الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ذكي في الكوثر – سكن عصري مع حمام سباحة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 43 م في قلب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 41 م باطلالة حمام سباحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 45 م في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 45 م بعائد قوي مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 45 م بأفضل سعر في الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 42 م بمساحات تبدأ من 42 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 48 م في أكثر الأماكن حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 41 م بتصميم ذكي عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 42 م فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 42 م مع خدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع