شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 33

3,827 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 64 م بأكبر أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م بجاردن اختيارك للهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيه

    امتلك وحدة استوديو 52م بإطلالة لاندسكيب وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٦٦٬٦٦٢ جنيه

    امتلك وحدة استوديو 53م بتصميم عصري وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م دور تالت بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 45م فرصة مميزة للشراء في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 48م بموقع حيوي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م بفيو حديقة - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 50م في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60م بالقرب من الخدمات علي طريق المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م فيو مسبح بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 31م بإطلالة مسبح للبيع علي طريق المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 30م للبيع بسعر لا يُفوت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م فيو مسبح بسعر تنافسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 34م فيو مسبح بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 63 متر في الممشي السياحي -غرفه وصاله

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 62م واستثمر في الأفضل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة على البحر بخصم خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في الغردقة بسعر مليون ونص

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٨٤٧ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحة في "لا جونا" الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول بخصم مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٨٬٥٦٠ جنيه

    شقة فخمة للبيع | في قلب ممشى الغردقة السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    ستوديو فخم في سهل حشيش | خصوصية ورفاهية تامة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع