شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 138

3,843 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٥٠٠ جنيه

    Oro Beach فى الاحياء فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Veranda. Sahl Hasheesh بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٣٧٬٩٥٠ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 34 متر يطل على حمام السباحه و الحديقه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    عِشْ حلمك في خليج إيبيزا، الأحياء، الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    استوديو أورو بيتش – أسلوب حياة ساحلي واستثمار ذكي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 54م إطلاله خلفيه تشطيب كامل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشى السياحي مقدم 30% عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    انعم بالرفاهية في منتجع جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في ستوديو 45م² بمنتجع لا جونا بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 52متر استلام فوري بشاطي خاص ب Scandic Beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٥٢٠ جنيه

    لا مورا عيش حياة المدينة والمنتجعات شقة استوديو

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٢١٬٣٢٩ جنيه

    ستوديو يري البحر بموقع مميز ومنتجع متكامل الخدمات

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٧٧٬٣٥٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة مع إطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    سحر تريفانا : غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 62 متر يطل على لاند سكيب

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٤٧٬٥٠٠ جنيه

    مساكن لافيدا: ملاذك الحضري الحصري

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished apartment for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٧١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 56متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 65 متر تطل على الجبال و البحر

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع