شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 110

3,821 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في الهضبة بامكانية التقسيط علي 4 سنوات

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الهضبه مساحتها 5 متر مربع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مرتفعات الغر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٣٬٦٠٠ جنيه

    حياة المنتجع تبدأ هنا – استوديو 45 م² في Blue C

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    1 bedroom apartment sea view at La Gouna

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٢٩٢ جنيه

    ستوديو بتراس خاص بمقدم 30% واستلام فوري بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح – 45 م² في Blue Crest

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 55متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٦٬٢٢٩ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في منتجع فلورنزا

    Homes Bay logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    Pool View بسعر فرصة وتقسيط مريح في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مشروع El Gouna في الأحياء – سكن واستثمار ذكي

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio sea view apartment for sale Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة داخل منتجع / سعر كامل

    Homes Bay logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٥٦٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 56 متر مربع فالهضبه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة شارع في منتجع المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر خيالي في الهضبه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٤٬٩٥٠ جنيه

    استوديو 63 م² – فرصة استثمار ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٢٦٬٥٠٠ جنيه

    منتجع بلكان ، استوديو جاهز للسكن مع شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يري البحر بمنتجع بشاطيء خاص بقلب الغردقه

    Relax Red Sea logo image

    بيتش بار ذهبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع