شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 2

38 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 209م بجاردن متشطبة بكمبوند ذا ادريس زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م لقطه بالشيخ زايد امام نادى زايد متشطبه

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع دكتور علي لطفي, الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع تراس في موقع مميز في مارفيل، نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبييع بسعر لقطة ف الشيخ زايد قريبة من هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 310م في ذا أدريس زايد - 4 غرف - بالمطبخ

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد استلام قريب من درة

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في فاي سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده متشطبة فى كومباوند سوديك بتقسيط على 8 سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 160م نص تشطيب فى فاى سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو رائع بتشطيب سوبر لوكس باقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ومدخل خاص وتشطيب سوبر لوكس بسعر ممتاز

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م متشطبة الحى السابع الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

1