شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 2

92 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس للبيع في فيفث سكوير | 316م + روف 200م

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كوليكتيف 200 م , موقع متميز افضل ظرق للسداد

    Smart Move logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا الطابق الأول استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فيو مفتوح بسعر تحفة بالرحاب

    Mr .Estates logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٤٠٤٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بالبنفسج 6 على محور السادات مباشرة

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    شقة 191 متر فوري في تاج سيتي مرحلة تاج جاردنز

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 214م بكمبوند قطامية جيت

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 280م بجايد كومباوند بالتجمع الأول

    Good Deals logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي الثاني التجمع الخامس

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فرصة مميزة شقة فى Patio Oro مساحة 200م

    Element Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه 40م + تراس 55م فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالحي الاول متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع عمر بن عبد العزيز, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - 2 دقايق من التسعين الشمالي

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف متشطبه فيو لاند سكيب بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م فوري سوبر لوكس بجاردن واسع وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة تشطيب راقي مع مطبخ وتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على مساحة ٤٠٠ مأرقى مناطق الشويفات بالتجمع الخامس.

    Waystar Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك ٢٢٨ م +ناني رووم

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 4غرف بجوار هايد بارك بالتجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

4

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات بفيلات الياسمين استلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فوري متشطبه بالكامل بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع