شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 15

545 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجنينة منطقة (ج) بوابة أولى حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تقسيم اربع غرف - فيو الشارع الرئيسي جنب بوابة

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م-كفرعبده-خطوات من سانت جينى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف متشطبه بالكامل بجوار هايد بارك+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا البنفسج بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح علي ش اجاتون

    Remax Professional. logo image

    شارع اونيس ( اجاتون ), سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 291م في سموحة – بجوار جامعة فاروس

    Baytak. logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٩٨٬٣٠٠ جنيه

    خصم 15% ومقدم 5% وامتلك وحدتك فى بالم هيلز

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالمنطقة الاولى بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سموحة - ش مصطفي كامل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٨٠ متر سوبر لوكس للبيع في المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع الفواكه, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي تفرعات المساحة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقه مدخل خاص للبيع حدائق الاهرام بوابة 1

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبييع بسعر لقطة ف الشيخ زايد قريبة من هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٩٨٬٥٠٠ جنيه

    بخصم 25% شقة 179م في بالم هيلز - اسكندرية

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 310م في ذا أدريس زايد - 4 غرف - بالمطبخ

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بكمبوند البارون سيتى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م للبيع مسجلة بعبد الحميد بدوي مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م بجوار سوبر ماركت بندا وسيتي ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180 م ثروت (ش عبد السلام عارف)

    RE/MAX Avalon logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كورنيش المعادي بجوار المحكمة الدستورية

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 300 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع مرخصه اداري بالقرب من جنينه مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع