بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 94

3,167 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم وحدتك الان بفيو على البحر و تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع في الساحل بجور هاسيند ريد

    Property Hills Star logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع اطلالة علي اللجون من مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مفروش بالكامل في U1 ستيلا هايتس

    Gold Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن 100م متشطب بالاجهزة والتكيفات

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف بجاردن للبيع في سي شيل سيدي عبدالرحمن

    Abrag 2 logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمة اطلالة حمام سباح

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شاليه ريسيل باقل سعر في جون اطلالة على لاجون

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش - مطل على الحديقة في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر سى فيو fully finished with (ACs&kitchen

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٣٬٠٥٦٬٧٠٠ جنيه

    أخر شاليه صف أول مرسى اليخوت في قلب جزيرة سنتورينى

    Summit Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في فوكا باي متشطب في الساحل قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٥١٬٢٠٠ جنيه

    علي حمام السباحه مباشره شاليه بجاردن للبيع - امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 290 م فيو مميز في هاسيندا باي متشطب بالفرش

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية كورنر بأقساط حتى ٢٠٢٧ تشطيب و فرش كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 290 م فيو مميز في هاسيندا باي متشطب بالفرش

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٦٣٧٬٢٠٤ جنيه

    بسعر لن يتكرر شاليه 125م 3 نوم برايم لوكيشن متشطب

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة على البحر شاليه ارضي ريسيل فوري جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٧١٧٬٧٠٧ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجاردن للبيع سعرمميز تلال العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن واسعة للبيع فوري ف فوكا باي فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Silversands – تشطيب كامل

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٤٬٣٨٨ جنيه

    دوبلكس تاني وتالت بحري ع اللاجون كالي كوست الساحل

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه توين مفروش بإطلالة على البحيرة في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٣٥٬٣٧٣ جنيه

    بسعر مميز شاليه 3غرف فيو حمام سباحه دور اول متشطب

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٨ جنيه/متر مربع