بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 97

3,167 عقارات أخرى
  • 20

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر ب قسط يصل ل 8 سنين

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في D bay الساحل الشمالي متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٣٢٬٥٥٠ جنيه

    شاليه في ماونتن فيو بلاج كريستال ووترز

    Conquer Properties logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شاليه بفيو صف اول بحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 108م استلام فورى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع لاجون في فوكا باي – مفروش بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز شاليه تشطيب كامل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بروف خاص ماونتن فيو رأس الحكمة

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رييسيل | بنتهاوس 3 غرف سكالا سي فيو ودايركت بول

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم10% امتلك شاليه تشطيب راقي تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٩٨٬٤٥٣ جنيه

    شاليه استلام فوري بالجاردن متشطب بالمطبخ والتكيفات

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر ب قسط يصل ل 8 سنين

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول بجنينة خلفية في مارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي في مارينا ٥

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع145متر شاليه كامل التشطيب ف قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع أقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا أرضي بجاردن للبيع في قرية أمواج

    CRV Real Estate Services logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف (جاهز للسكن)sea view بتشطيب ultra mode

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع اطلالة علي اللجون في The med

    Property Hills Star logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دولينج أرضي للبيع في سيشيل.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين200م بمقدم1.6 جاهز الصيف الجاي وقسط ع10س

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولينج بنتهاوس بمساحة 264 متر مفروشة بالكامل,سيشيل

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٤ متر مربع

    ٨٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر للبيع في جيفيرا اطلالة مميزة

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن (ريسيل) في فوكا باي - الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش شاليه 135م للبيع بأفضل فيو وسعر برأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع