بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 34

3,171 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٣٧٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بإطلالة بانورامية على اللاجون متشطب

    Sedra Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣١٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالتكييفات في رملة في راس الحكمة

    Sedra Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٩٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع استلام فوري في راس الحكمة الساحل

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب بالكامل للبيع في الساحل الشمالي

    Property Hills Star logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشالية + روف متشطب استلام شهور في الساحل الشمالي

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بحري يرى الجولف بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه 105م Lyvرأس الحكمة اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم تشطيب كامل بإطلالة بحر مباشرة ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه 3 غرف في سكالا استلام سنه عقد قديم

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور أول بفيو مباشرة على اللاجون جاهز للسكن

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بجاردن خاصة و فيو على اللاجون

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن خاص في موقع مميز براس الحكمة

    The Polygon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب صف تاني من البحر للبيع ف مارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جريك ايلند سي فيو متشطب ومفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع ريسيل بقرية زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع ريسيل بقرية زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في امواج يطل علي ٣ حمامات سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع في سولت راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بحري كامل التشطيب

    Roots Development logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تاني متشطب - فيو بحر - بمقدم 1,240,000

    The Way logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع