بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 45

5,171 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت برووف متشطب للبيع بالمراسم

    Estimate Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع 3 نوم بأقل سعر تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 0% في تاج سيتي بجوار Kempinski

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس – حي الأندلس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن كبيرة للبيع في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات في إل باتيو أورو - لا فيستا

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بالم هيلز بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك 261متر+208متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل لللبيع في فيفث سكوير

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير صبور بالقرب من شارع التسعين

    Prime Company logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسكن مصر على الشارع الرئيسي فيو مفتوح

    East House logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي نصف تشطيب بأحسن سعر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع استلام فوري متشطبه في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م للبيع استلام فوري متشطبه في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في هايد بارك بالتقسيط

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كابيتال بمساحات مميزة وحديقة

    Global Marketing Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كمبوند غرب الجولف موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع بفيلات البنفسج ارضى بحديقه علي شارع رئيسي

    East House logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لافيستا تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس الجديده حرف G استلام سنه ونص

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة باقل سعر

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع