بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 43

5,171 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعرمش هيتكرر تاني فى الحي الرابع بيت وطن

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة في تاج سيتي (شاليا)

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة و فيو مفتوح بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٧٩٬٤١٠ جنيه

    شقة ١٦٠ م بكمبوند آزاد فيوز على لاندسكيب بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه تشطيب سوبر لوكس بالفرش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في هايد بارك فيو مميز علي لاند

    Properties-Today.com logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم في باتيو أورو بسعر مميز وموقع جيد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف كورنر للبيع في ازاد بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز جدا, دقيقة من التسعين

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار في قلب التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن - 10 دقايق من التسعين الشمالي

    Fam Egypt logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي + جاردن في كمبوند 90 أفينيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10,000 قسط شهري لشقة مساحتها ١١٠ متر

    Strive Reality logo image

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه في لايت سيتي دقايق من هايد بارك

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Stone Residence – التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٢٤٠م خطوه من واتر واي و التسعين الشمالي

    متصدر

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ب وايت ريزيدنس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى تاج سيتى واقساط تصل الى 12 سنة

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم فى هايد بارك واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك تشطيب كامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه باقل مقدم وقسط 8 سنين في تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في كمبوند الباتيو أورو

    Redefine logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية بالتجمع الخامس بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع