بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 44

5,171 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الأندلس 2 القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 162متر في كمبوند جاليريا مون فالي 3 غرف

    Property Hills  One logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس (موقع مميز)

    Eastmark logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن موقع مميز في باتيو اورو افضل سعر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في سوديك بجراج خاص وفيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المرحله الخامسه 3 نوم فيو مفتوح

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 3 نوم بالفرش والاجهزه بسعر مميز

    H-House logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلا لوكيشن مميز جدا -ريسل

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس بالمطبخ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيلا للبيع في البنفسج 6 – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | تشطيب ألترا سوبر لوكس | استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كريك تاون, التجمع الاول استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٣٤٬١٠٠ جنيه

    اخر شقة 155م فيو جولف مفتوح لقطة مش هتتكرر بخصم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ في فيفث سكوير

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فيو مفتوح ١٦٤ مترًا مربعًا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري متشطبه بنص سعرها بمقدم 10%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ديار ريزيدنس 3 غرف تشطيب كامل

    شركة البحيري جروب logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح كمبوند فيه كل خدماتك وقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن 3 غرف وحديقة بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٠م للبيع بالنرجس عمارات - (اول سكن)

    The Homies logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة علي المفتاح في ادريس ايست By Dorra

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع