بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 22

5,562 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 18مليون اقساط ل2031 فيلا ناصية علي بحيرة

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 105م في الرحاب بالفرش تشطيب خاص

    Dream Homes Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في اكويا بفيو لاندسكيب

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل دقايق من هايد بارك بدون مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م فيو جاردن بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك داخل Hyde Park New Cairo

    D.Signature logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٥١٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح علي لاند سكيب في قلب نيو كايرو

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مطبخ للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه استلام فوري فى التجمع الخامس بجوار cfc

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع بسيفورا كمبوند – تشطيب فاخر

    Good Deals logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في حي الاندلس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن تشطيب كامل في أدرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بالقرب من الشربتلي ومحور جمال عبد الناصر

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الامل, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غاليريا مون فالي

    متصدر

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 170 م متشطبة استلام فورى للبيع

    Scout Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م متشطبة بموقع مميز بحرى بالياسمين فيلات

    Scout Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م متشطبة بالبنفسج فيلات 3 غرف دور أول للبيع

    Scout Real Estate logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 106م نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بجنوب الاكاديمية تطل على حديقة - دور أول

    Scout Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل في ماونتن فيواي ستي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة كامله المرافق - استلام فورى- 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطبة امام الرحاب - 4 غرف - استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بموقع مميز-استلام فورى-بالعدادات والمرافق

    Scout Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة دور تاني تشطيب شيك بغرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع