بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 19

5,562 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فيليت سوديك متشطبه بالتكيفات في موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بجاردن 217م و مدخل خاص في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بحديقه خاصه متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقه بجنوب الاكاديميه متشطبه استلام فوري

    KMG Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م أمام هايد بارك بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف + جاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف في كريك تاون مع الكازار-التجمع

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٨١٬٠٠٢ جنيه

    شقه استلام فوري في MV بخصم 40% و قسط علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م أمام هايد بارك بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الرائعة في Moon Valley

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١١١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة مطلة مباشرة على الحديقة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب ألترا سوبر لوكس بحمام سباحة و تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣١٢ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 عرف بحري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشين VIP امام مطار القاهرة بسعر لقطة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في جاليريا مون فالي

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي أوريجامي جولف بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 167 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من قطاميه هايتس

    Fam Egypt logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري, دقيقه من هايد بارك

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت شقة لوكيشن علي لاندسكيب متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع جاليريا مون فالي

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في النرجس التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للقطة للبيع في ارقي فيلات الحي الخامس التجمع

    Next Level Properties logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع