بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 36

5,761 عقارات أخرى
  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كمبوند كيان بدر الدين استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع فى الحى السابع الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبروف بسعر لقطة متشطبة استلام فوري في كمبوندكيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالسياحية الرابعة بسعر لقطة

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبة بالكامل بكمبوند - زايد

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 175م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كارميل سوديك شقة 3 غرف بالوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري علي لاند سكيب للبيع

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر لقطه استلام فوري متشطبه في جنة زايد 1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات والاجهزة بإطلالة فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط على 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد – جاهزة للسكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تنزيل سعر الشقه ل 500الف عن سعرها من المالك مباشرة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مائي بالتقسيط في كيانبدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية - 2O5 اركان

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158 متر بحري استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا متشطبة في قلب كمبوند بأكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند Village West

    I-Move logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 5 سنين مع البنك الاسكان من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع