بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 39

5,761 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في شيخ زايد بأقل سعر

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه ٣ غرف في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر.

    متصدر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في كمبوند بالم باركس بالم هيلز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع دقائق للشيخ زايد من اركان بالم

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م متشطبة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م كمبوند جنيستا بسعر للونش الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة بالتكييفات فى أكتوبر بلازا

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل بالشيخ زايد امام ابراج زيد

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 210م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 166م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة للبيع في فاي - سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر وموقع مميز

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند اي سيتي اكتوبر بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقة 165متر واجهة على الشارع 20متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% في 122م 3غرف بقسط ربع سنوي 73Kلمدة 10سنين

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر اقل من سعر الماركت فى MV-ICITY

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر اقل من سعر الماركت فى MV-ICITY

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة بحديقة تشطيب كامل في أفضل موقع داخل المشروع

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع مريوطية فيصل الترا سوبر لوكس

    Hk Realestate logo image

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى15سنة

    Vida Solutions logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب موقع مميز وحيوي في قلب الشيخ زايد

    I-Move logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع