بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 33

5,761 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس اول سكن في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا بنتهاوس مميز تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر واجهة بحري حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى فاى سوديك ويست

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى فاى سوديك

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 175م فى باديه باقل سعر فى الماركت

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف موقع مميز جدا كمبوند جاردينيا الشمس

    I-Move logo image

    جاردينيا سبرنجز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فاى سوديك ويست

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فاى سوديك

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب موقع مميز جدا كمبوند فاى سوديك

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح استلام فوري الحى الثامن

    Roots Development logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر شقه 145 واجهه 3 قطع ع الشارع

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة في نيو جيزة

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع ويستاون سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175م استلام فوري قسط علي 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م بالتشطيب باسانسير في حدائق المهندس

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 35الف استلم وحدتك متشطبة في التوسعات

    Core Real Estate Development logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالتوسعات الشمالية استلام فورى

    Core Real Estate Development logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ويست لوكيشن مميز متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 35الف استلم شقة في التوسعات الشمالية

    Core Real Estate Development logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشيخ زايد الحي السابع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع