بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 30

5,770 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر شقة متشطبة-استلام فوري - موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند الخمائل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند الخمائل الثالثه الف

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بحدائق الاهرام شقه 145 باقل سعر متر في السوق

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى السياحيه السادسه بالقرب من مول العرب

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 212الف واستلم شقة متشطبة قسط ع 12سنة في بادية

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قسط 4 سنين بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات.

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف زايد كمبوند زايد ديونز سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب ١٤٠ متر للبيع في كومبوند خمايل

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م 3غرف تشطيب مودرن تقسيط 108 شهر في Stay In

    Promax Property Investors logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع وجذاب على الاهرامات بجوار المتحف المصري

    Roots Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع فى كومباوند اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بتكمله اقساط بكوقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ديونز متشطبة بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقق 150 متر من ش الاحرار الدقي قرب مستشفى العاصمة

    The Brokerage Hub logo image

    شارع احمد خلف, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع