بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 206

5,793 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية للبيع في كمبوند ذا أدرس – 138م – أكتوبر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع ف الشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة علي المفتاح للبيع بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ليك فرونت

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 160م دور تالت مقدم 950,000 وقسط على 40 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فخم بإطلالة مفتوحة في ONE16 سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند على طريق الواحات دايركت

    اشتري بيتك logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كارميل تقسيط 10سنوات new zayed

    Horizen For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    159 متر ارضي بجاردن كبيرة تشطيب فاخر في اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا ناصيه فيو مفتوح ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كارنيل – نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب جديد بكمبوند دار مصر الحي ال16 -دور أول

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع 158م داخل كمبوند راقي في زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة125م بروف95م في كيان متشطبة بالمطبخ

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار ماونتن فيو ومول العرب

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة جانبى بحدائق الاهرام بالبوابة الرابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة ٢٠٠متر في ش طيبه الدقي

    Royal Home logo image

    شارع طيبه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع في موقع مميز – 3 غرف و2 غرفة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة للبيع 175م تفرعات شارع احمد عرابي - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 206م 3 غرف خدمة فندقية فى زايد قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للعرسان 125 متر ببلكونة بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 134م- كمبوند ذا ادرس-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش الحسن بالقرب من نادي الصيد- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع