بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 203

5,793 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى فيو مفوح منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات على 12 شهر في التوسعات الشمالية 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنةونص الشيخ زايد كمبوند روفان بتسهيلات

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة130متر ببلكونة تشطيب فندقي بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    148 متر بحري الأقل سعرا في

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع | الطوابق – فيصل | إكسترا س لوكس

    DAR AL AQAR logo image

    الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137 متر جانبي ببلكونة اول سكن بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | شارع الطالبية الرئيسي – فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    الطالبية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172م تكملة اقساط نص تشطيب بكمبوند ديار التعمير 2

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثامن سوبر لوكس

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية للبيع بتسهيلات في التوسعات الشمالية

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد 27 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع زغلول - مشعل - الهرم - حي الهرم - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | شارع زغلول الرئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    شارع زغلول, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ 27 ألف للمتر بكمبوند جمب هايبر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع130م اقل من سعر السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في بالم هيلز _ كمبوند باديه

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط منطقه ح

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في جنة زايد في قلب الشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالعقد الأخضر | الحي الثاني – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | الطوابق – فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172م تكملة اقساط بكمبوند ديار التعمير2 تشطيب كامل

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة وسط 140 متر هاي لوكس بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالتوسعات الشمالية 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع