بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 202

5,793 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول فكمبوند الخمايل متشطبة بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٢٠ متر ٣ غرف شارع الحجاز المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام بتقسيط واجهه بدون مناور

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 165م تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل متشطبة بالكامل RTM

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م في شارع لبنان الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - نيو جيزة، كارنيل بارك 223 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بكمبوند جنة زايد 4 | فيو على إعمار

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى أرضي بجاردن في 6 أكتوبر بتسهيلات

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي الثاني مج2 - خطوات من المحور

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الخامس عقد تانى

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي الثالث على محور الكفراوي مباشرة

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدايق الاهرام منطقة ص 137 متر

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في شارع الحجاز

    Property insider logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في "الياسمين جاردن رفاهية الكمبوند في قلب وسط

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع بسعر مميز جدا بيفرلي هيلز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أرضى 143م بحديقة مزروعةمدخل خاص أول سكن

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع