بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 187

5,793 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي148م +جاردن 110م في كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لوكيشن مميز بالمطبخ والتكييفات ب3 تراس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بالمطبخ والتكييفات والفرش اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كمبوند الكناريا، الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب سوميد اول ساكن فرش و الأجهزة علي مفتاح

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 130م متشطبة في نيو زايد

    Vida Solutions logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالقسط ع5سنوات- التوسعات الشمالية

    Core Real Estate Development logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بكمبوند ويست كلاي بتسهيلات 5 سنوات

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من المول ونادي..

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة ارضي بحديقة بكمبوند زايد هايتس

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ريسيل موقع مميز اقل من مركت فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home جامعة زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 متر شارع الفلاح - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الفلاح, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع امام The gate ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه ناصيه في حدايق الاهرام للبيع قريبه المول

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن أو الاستثمار في أفضل مواقع الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م بالتكييفات في كمبوند ذا ادريس

    Royal Hub Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع موقع استراتيجي في حدائق أكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 متر شارع الفلاح - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الفلاح, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة أمام مول العرب متشطبة بالكامل

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من مترو ومتحف...

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بقسط في حدايق الاهرام البوابة التانيه..

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مزدوجة متشطبة بالكامل بالفرش

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 170م 3غرف سوبرلوكس قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام قريب جدا للبيع ف دريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع