بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 184

5,793 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند صن كابيتال موقع مميز

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 35% او 50% واستلم فورا شقة بحدائق الاهرام !!!

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس 125م للبيع 3غرف اول سكن بوابه احمس

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة للبيع متشطبة بالكامل كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام بوابه اولي شقه 150م واجهه للتمليك

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند ذا ادريس درة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجوا هايبر 1 متشطبة للبيع

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ب جاردن استلام فوري ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع علي المحور كمبوند الخمائل 165م

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٣٤م في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في كمبوند ذا ادريس في قلب الشيخ ز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبه في سولانا - الشيخ زايد -ora

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو مميز في كمبوند متكامل في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر 12 – الشيخ زايد

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 مميزة للبيع ف px علي فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٥٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة 3 غرف في او ويست متشطبة بالكامل

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة سوبر لوكس ١٢٢ متر كمبوند مميز جدا

    El Marwa For Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام 2026 - 155 متر - لوكيشن مميز..

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 137م 3 غرف متشطبة بالمنيل

    sherwoods property logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 3 غرف داخل كمبوند ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع حدائق المهندسين الشيخ زايد متشطبه

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع