بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 14

5,781 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بروف خاص وإطلالة مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جاهزة للاستلام في Badya

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ويست فيو 130م متشطبه بسعر مغري

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة فيو مميز ع ش فيصل باول فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل دقائق من وصلة دهشور

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه161 متر للبيع في زد بالفرش استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 240م في كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بالفرش كامله العدادات مالك اول 215 متر

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 148 م من تطوير شركة أوراسكوم في O Wes

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شقة تشطيب راقي بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند JOYA ع المحور مباشر بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة في 6 اكتوبر في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤١٨٬٦٧٥ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٨٬٦٧٥ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف الشيخ زايد مقدم 1,5 مليون بكمبوند U ONE

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٢٣٬٨٣١ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و قسط فيو سنترال بارك و الفلل مرحله الاجون

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠ م بفرلي هيلز مرحله ثانيه

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع