بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 19

5,781 عقارات أخرى
  • 9

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن 200م بسعر قديم برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس185م للبيع في كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبرفوري

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في بالم باركس بالقرب من نيو جيرة

    Inn Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف, 130 متر في بالم هيلز تقسيط حتى 12 سنة

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في خمايل – بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واجهه 300م بسعر الطوب الاحمر موقع سكني مميز

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 5% واقساط على 12 سنه لوكيشين مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 100م اقل مقدم و اقساط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد بأقل سعر! شقه كورنر فاخره على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٨٬٧٩٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره أقل سعر في الطرح الجديد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع في مدينة الفردوس باكتوبر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم360الف واستلم شقه متشطبه فى الشيح زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م واجهة بحري ارضي بحديقة تقسيط3 سنوات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع ارضي بجاردن150م+120م حدائق اكتوبر مسلسل3

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جنة زايد 4 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع