بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 133

5,793 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند جنة زايد 2 الشيخ زايد 130 متر

    Jedar Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ذاادريس الشيخ زايد متشطبة استلام

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار اركان شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبة للبيع فيليدج ويست | استلام 2027

    Home Valley logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع استلام فوري بفيو لاند سكيب

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز للبيع في حدايق المهندسين زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130 متر للبيع في كمبوند جنه 1 موقع مميز

    DMG logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بالتقسيط كمبوند تاله اكتوبر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري باقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة134م كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد بحرى فيو داخلى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند Address بسعر لقطة - لوكيشن مميز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز ارضى بجاردن في زايد ديونز

    DMG logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب استلام 6 شهور في ابراج زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقه للبيع بحدائق الاهرم

    Guides Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع ب فيو مميز جدا كمباوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة The Address الشيخ زايد فيو بحرى

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 170م شارع الدقي

    Property insider logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Karmell سوديك | شقة أرضي بحديقة –

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 215م شارع الدقي

    Property insider logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور رابع145م نص تشطيب التوسعات الشماليه اكتوبر

    MADAEN GROUP logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف استلام فورى بأفضل فيو بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة141متر استلام فورى تقسيط على 3سنوات داخل كمبوند

    Core Real Estate Development logo image

    صبا ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 360م بروف ومقدم 4,000,000 ج على سنة

    Inspire Homes logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع