بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 132

5,793 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل في زايد ديونز بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬١٧٥ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في ويست فيو نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٣٥٬٥٠٠ جنيه

    وحدة3غرف-بيتا ريزيدنس-حدائق اكتوبر سهولة فى السداد

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري علي وصلة دهشور

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع بحرى الترا مودرن دور مميز جدا

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشمالية جاردن هوم 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى الثامن بجوار مستشفى الزهور مج4

    Housing Realestate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 173م استلام فوري بفيو مميز الان !

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م للبيع بالعفش في الدقي بالقرب من م المساحه

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع على شارع مصدق وميدان بابل بواجهه بحري

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه دور اول للبيع بكمبوند واحة المهندسين

    واحة المهندسين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م + 180م جاردن بفيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دور كامل للبيع بفيلا في السياحية ب حدائق أكتوبر

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى بحديقة ومدخل خاص لوكيشن مميز بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٤٬٥١٢ جنيه

    متاح اكثر من 39 وحدة بانظمة تقسيط مختلفة في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح بحرى دور اول اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك I-Villa في ماونتن فيو i-City – استلام 2026

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3 غرف استلامها فوري باقل من سعر السوق

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع